Литий диск Kosei WK 155 7x17/5x100 ET35 DIA73,1
від 5 205 до 9 592 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Kosei WK 155 2
Характеристики
Kosei WK 155 7x17/5x100 ET35 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kosei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kosei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kosei WK 155 7x17/5x100 ET35 DIA73,1
Сортувати
Kosei WK 155 (R17 W7.0 PCD5x100 ET35) хром | 8 965 грн. |
Диски Kosei WK 155 7x17 5x100/112 ET35 DIA73,1 (chrome) | 8 103 грн. |
Kosei WK 155 7x17 10x100/112 ET35 DIA0 Chrom | 8 330 грн. |
KOSEI KOSEI WK 155 CHROME R17 W7 PCD10x100/112 ET35 DIA73.1 | 5 205 грн. |
Kosei WK 155 7x17 10x100/112 ET35 DIA0 Chrom | 8 640 грн. |
Kosei Kosei WK 155 7x17 10x100/112 ET35 DIA0 Chrom | 8 532 грн. |
Диск Kosei WK 155 7x17 10x100/112 ET35 DIA0 Chrom | 9 592 грн. |
Закрити
Схожі