Мийка високого тиску Kraissmann 2500 HDRi-170
Відео 2Фото 6 |
Kraissmann 2500 HDRi-170 |
|
Мийка підвищеної продуктивності, яка може послужити хорошим вибором для виконання великих обсягів робіт. За допомогою цього пристрою можна проводити ефективну і в той же час делікатну мийку найширшого спектру транспорту, від легкових автомобілів і мотоциклів до великогабаритної вантажної і спеціальної техніки. Модель укомплектована двигуном з потужністю 2500 Вт, вода подається під тиском до 170 бар, а продуктивність становить 438 л/год.
Мийка високого тиску Kraissmann 2500 HDRi-170 оснащується надійною термозахистом, двигун працює практично безшумно. Воду можна брати з трубопроводу/шланга, так і з ємності (відро, бочка тощо). На вводі установлений фільтрувальний елемент (тонка очистка). Також мийка оснащена стійкою колісною базою, є ергономічна рукоятка. У набір штатної комплектації входить: шланг високого тиску (5 м), піноутворювач і фреза для бруду з різними соплами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraissmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraissmann.
Купити Kraissmann 2500 HDRi-170
Усі ціни 11 →Мийка високого тиску Kraissmann 2500 HDRi-170 99406 | 12 075 грн. |
Мінімийка високого тиску Kraissmann 2500 HDRI-170 | 11 061 грн. |
Автомобільна мінімийка Kraissmann 2500 HDRI-170 (індукційний мотор, пістол | 14 265 грн. |
Автомийка високого тиску kraissmann 2500 hdri 170 | 13 073 грн. |
Автомийка, мийка високого тиску, KRAISSMANN 2500 HDRi-170, індукційний дви | 13 073 грн. |