Умивальник Kraus GV-950-12 420 мм прозорий
Фото 4 |
Kraus GV-950-12 |
|
Умивальник може комплектуватися донним клапаном і монтажним кільцем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus GV-950-12 420 мм прозорий
Усі ціни 6 →Умивальник Kraus GV-950-12mm + Змішувач для умивальника Kraus Ventus KEF-1 | 16 879 грн. |
Умивальник Kraus GV-950-12mm | 6 537 грн. |
Раковина скляна Kraus Broken Glass (GV-950-12mm) | 9 338 грн. |
Раковина стеклянная Kraus GV-950-12mm | 9 338 грн. |
Умивальник Kraus GV-950-12mm + Змішувач для раковини Kraus KGW-1700CH GV-9 | 17 746 грн. |
Умивальник накладний Kraus 42 см GV-950-12mm | 7 425 грн. |
Модификації Kraus GV-950-12
Ціни на Kraus GV-950-12 |
---|---|---|---|---|
Kraus GV-104-12 420 мм графіт | від 5 684 грн. | 13 пропозицій | ||
Kraus GV-950-12 420 мм прозорий | від 6 537 грн. | 6 пропозицій | ||
Kraus GV-500-12 420 мм прозорий | від 4 730 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →