Стрем'янка Krause 126351 150 см
Фото 11 |
Krause 126351 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krause 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krause.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krause 126351 150 см
Драбина KRAUSE Safety (7 ступенів) 126351 | 3 930 грн. |
Стремянка KRAUSE Safety 7 | 4 125 грн. |
Стрем'янка KRAUSE Safety (7 сходинок) (126351) 126351 | 4 140 грн. |
Алюмінієва драбина-стрем'янка Krause Safety 126351 (7 сходинок) односторон | 4 761 грн. |
Драбина KRAUSE Safety (7 сходинок) (126351) | 3 938 грн. |
Модификації Krause 126351
Ціни на Krause 126351 |
---|---|---|---|---|
Krause 126320 85 см | від 2 450 грн. | 4 пропозиції | ||
Krause 126337 105 см | від 2 850 грн. | 5 пропозицій | ||
Krause 126344 125 см | від 3 310 грн. | 6 пропозицій | ||
Krause 126351 150 см | від 3 930 грн. | 5 пропозицій | ||
Krause 126368 175 см | від 4 500 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →