Штампований диск KrKZ Ceed 5,5x15/5x114,3 ET47 DIA67
від 1 419 до 1 539 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67 мм Виліт (ET):47 мм |
Модифікації KrKZ Ceed 1
Характеристики
KrKZ Ceed 5,5x15/5x114,3 ET47 DIA67 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KrKZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KrKZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити KrKZ Ceed 5,5x15/5x114,3 ET47 DIA67
Кременчуг 226 KIA Cee`d 5.5x15 5x114.3 ET47 DIA67.1 | 1 539 грн. |
Кременчуг Кременчуг 226 KIA Cee`d 5.5x15 5x114.3 ET47 DIA67.1 | 1 445 грн. |
Кременчуг Kia CEED Black W5.5 R15 PCD5x114.3 ET47 DIA67.1 | 1 419 грн. |
Закрити
Схожі