Литий диск Kyowa Racing 208 7,5x18/5x112 ET45 DIA73,1
від 5 544 до 6 959 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Kyowa Racing 208 2
Характеристики
Kyowa Racing 208 7,5x18/5x112 ET45 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kyowa Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kyowa Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Kyowa Racing 208 7,5x18/5x112 ET45 DIA73,1
Сортувати
Литые диски Kyowa KR208 R18 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA73.1 (HPB) 1001109967 | 5 593 грн. |
Диски Kyowa KR208 7,5x18 5x112 ET45 DIA73,1 (HPB) | 5 593 грн. |
Kyowa KR208 (R18 W7.5 PCD5x112 ET45 DIA73.1) HPBL | 5 844 грн. |
Kyowa Racing KR-208 7.5x18 5x112 ET45 DIA73.1 HPBL | 5 830 грн. |
Kyowa Racing KR-208 7.5x18 5x112 ET45 DIA73.1 HPBL | 6 160 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі