Ківш Lacor 50214
Lacor 50214 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lacor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lacor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lacor 50214
Усі ціни 8 →Ковш Lacor без крышки 1,1 л 50214 | 1 461 грн. |
Ковш Lacor из нержавеющей стали 1,1 л (50214) 50214 | 1 051 грн. |
Ківш Lacor із нержавіючої сталі 1,1 л (50214) 50214 | 1 095 грн. |
Lacor Ківш Lacor із нержавіючої сталі 1,1 л (50214) 50214 | 1 095 грн. |
Сотейник нержавіюча сталь H 75 мм D 140 мм V 1,1 л Lacor FD-50214 | 1 315 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Lacor 50214
Ціни на Lacor 50214 |
---|---|---|---|---|
Lacor 50212 | від 1 030 грн. | 6 пропозицій | ||
Lacor 50214 | від 1 051 грн. | 8 пропозицій | ||
Lacor 50216 | від 1 090 грн. | 7 пропозицій | ||
Lacor 50218 | від 1 168 грн. | 6 пропозицій | ||
Lacor 50224 | від 1 498 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →