Вантажна шина Lanvigator T705 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Lanvigator T705 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lanvigator T705 385/65 R22.5 160K
Грузовые шины Lanvigator T705 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR 100084322 | 11 860 грн. |
Шини Lanvigator T705 (прицепная) 385/65 R22,5 160K 20PR | 11 990 грн. |
Вантажні шини Lanvigator T705 (причіпна) 385/65 R22.5 160K 20PR | 12 572 грн. |