Рушникосушарка LARIS Zmeevik 25 E R 600x500
Фото 17 | від 2 164 до 2 640 грн. Порівняти ціни 16 → |
Модифікації LARIS Zmeevik 25 E 7
Характеристики
LARIS Zmeevik 25 E R 600x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити LARIS Zmeevik 25 E R 600x500
Сортувати
Електрична рушникосушарка Laris Змійовик 25 РС3 Е 600х525х35 правий 732070 | 2 321 грн. |
Laris Laris Змеевик 25 РС3 Э 600x500 (73207036) 73207036 | 2 640 грн. |
Електрична рушникосушка Laris Змійовик 25 РС3 600x500 П (73207036) 7320703 | 2 640 грн. |
Рушникосушарка Laris Змійовик 25 РС3 600 х 500 Е підключення справа (73207 | 2 640 грн. |
Laris Полотенцесушарка електрична Laris Змійовик 25 РС3 600х500 Правий - 7 | 2 164 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Рекомендуємо