Рушникосушарка LARIS Zmeevik 25 Shelf 500x500
Фото 4 | від 1 780 до 2 347 грн. Порівняти ціни 30 → |
Модифікації LARIS Zmeevik 25 Shelf 1
Характеристики
LARIS Zmeevik 25 Shelf 500x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LARIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LARIS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки LARIS :
- Діаметр труби: Ø25, товщина: 1.5 мм
- Вид різьблення — 3/4" зовнішня або 1/2" внутрішня
Де купити LARIS Zmeevik 25 Shelf 500x500
Сортувати
Водяна рушникосушарка Laris Змійовик 25 РС3 500 х 500 з 2-ма поличками 1/2 | 2 062 грн. |
Laris Laris Змеевик 25 РС3 500х500 1/2" с 2-мя полочками 71207182 | 2 346 грн. |
Рушникосушка водяна Laris Змійовик 25 з поличками РС3 500x500 (71207173) 7 | 2 172 грн. |
Laris Рушникосушарка водяна Laris Змеевик 25 РС3 500х500 с 2-ма полочками | 1 923 грн. |
Водяна рушникосушарка Laris Змійовик 25 РС3 500 х 500 з 2-ма поличками 3/4 | 1 781 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо