Літня шина Lassa Driveways Sport 225/45 R17 94Y
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Driveways Sport 225/45 R17 94Y 225/45 R17 94 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Driveways Sport 225/45 R17 94Y
Усі ціни 30 →Шина Lassa DRIVEWAYS Sport 225/45 R17 94Y XL FR | 3 100 грн. |
Lassa Driveways Sport 225/45 R17 94Y XL FR | 2 787 грн. |
Lassa Driveways Sport 225/45 R17 94Y XL | 3 773 грн. |
Летние шины Lassa Driveways Sport 225/45 ZR17 94Y XL 1001200288 | 3 347 грн. |
Lassa Driveways Sport (225/45R17 94Y) | 3 271 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Driveways Sport 225/45 R17 94Y
Ціни на Lassa Driveways Sport 225/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Lassa Driveways Sport 225/45 R17 94Y | від 2 696 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →