Матрац Latona Prime Largo Slim 140x200
від 5 733 до 6 337 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:16 см |
Модифікації Latona Prime Largo Slim 21
Характеристики
Latona Prime Largo Slim 140x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Largo Slim 140x200
Сортувати
Матрац Highfoam Largo Slim 140x200 см (EVR-2486) | 6 020 грн. |
Матрас Highfoam Largo Slim 140х200 + наматрасник в подарок | 5 893 грн. |
HighFoam Матрас Largo Slim 140x200 | 6 337 грн. |
Матрац Largo Slim 140х200 | 5 766 грн. |
Матрац безпружинний Largo Slim 140x200 | 6 319 грн. |
Ортопедичний матрац Highfoam Largo Slim 140х200 см (4820000656108) | 6 020 грн. |
Матрац ортопедичний Acat Largo Slim 140x200 см (8683) | 5 733 грн. |
Закрити
Рекомендуємо