Матрац Latona Prime Zephyr Lazy Slivki 170x190
від 12 312 до 13 239 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:22 см |
Модифікації Latona Prime Zephyr Lazy Slivki 16
Характеристики
Latona Prime Zephyr Lazy Slivki 170x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Zephyr Lazy Slivki 170x190
Сортувати
Матрас Highfoam Zephyr Lazy Slivki 170х190 | 12 312 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Slivki 170х190 см (EVR-5157) | 13 239 грн. |
Матрац безпружинний Zephyr Lazy Slivki 170x190 | 13 239 грн. |
Матрац HighFoam Zephyr Lazy Slivki 170х190 | 13 239 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Slivki 170х190 см (MTH-30248) | 13 239 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Slivki 170х190 см (EVR-4933) | 13 239 грн. |
Закрити
Рекомендуємо