Конструктор Lego Container Yard 42062
Відео 17Фото 7 |
Закрити
Шапка
Lego Container Yard 42062 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego TechnicПорівняти в таблиці →
від 3 929 грн.
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1466 шт, рухомі деталі
від 13 760 грн.
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 3778 шт, рухомі деталі
від 12 199 грн.
вік 11+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 2573 шт, рухомі деталі
від 464 грн.
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 219 шт, рухомі деталі
від 5 500 грн.
вік 10+, унісекс, наземний транспорт, деталей 914 шт, мотор
від 13 930 грн.
вік 18+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 3696 шт, рухомі деталі
від 2 929 грн.
вік 9+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 665 шт, рухомі деталі
від 1 129 грн.
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі
від 7 199 грн.
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1642 шт, рухомі деталі
від 924 грн.
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 390 шт, рухомі деталі
від 6 052 грн.
вік 11+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1492 шт, рухомі деталі
від 1 029 грн.
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 240 шт, інерційний
від 2 832 грн.
вік 10+, унісекс, деталей 526 шт, рухомі деталі
від 3 090 грн.
вік 10+, унісекс, космос, деталей 1132 шт, рухомі деталі
від 599 грн.
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 244 шт, моделей 2, інерційний
від 4 999 грн.
вік 11+, унісекс, космос, деталей 1599 шт, рухомі деталі
від 1 499 грн.
вік 10+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 646 шт, рухомі деталі
від 278 грн.
вік 7+, унісекс, наземний транспорт, деталей 177 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 1 599 грн.
вік 9+, унісекс, наземний транспорт, деталей 905 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Lego techniс c 42062. Стоит ли с ним связываться? Обзор
6 листопада 2017229 переглядів
Lego Technic Reach Stacker 42062
11 липня 2020258 переглядів
Контейнерный двор - Lego Technic 42062. Обзор
28 вересня 2018701 перегляд
Новогодний подарок. lego technic 42062 контейнерный терминал.
7 січня 2018146 переглядів
Лего Техник 2017 КОНТЕЙНЕРНЫЙ ТЕРМИНАЛ LEGO Technic CONTAINER YARD 42062 #2
13 березня 2017516 переглядів
LEGO technic 42062 truck mod
24 жовтня 2020635 переглядів
Lego Technic 42062 Container Yard - Stop Motion Build - Lego Animation
14 вересня 2017454 перегляда
[루카스 레고] 테크닉 42062 컨테이너 야드 #2 Container yard(빨리감기)
15 березня 201713 209 переглядів
[루카스 레고] 테크닉 42062 컨테이너 야드 #2 Container yard
15 березня 2017272 перегляда
LEGO Technic Build - Container Yard Set #42062 - Part 1
4 січня 20183 736 переглядів
LEGO instructions - Technic - 42062 - Container Yard (Book 1)
2 січня 20171 470 переглядів
LEGO instructions - Technic - 42062 - Container Yard (Book 2)
2 січня 2017808 переглядів
Lego Technic 42062 Container Yard - Lego Speed Build Review
9 березня 20191 077 переглядів
LEGO Technic Build - Container Yard Set #42062 - Part 2
5 січня 20182 150 переглядів
LEGO Technic 42062 Plac przeładunkowy
8 вересня 20171 187 переглядів
Lego Technic 42062 Container Yard - Lego Speed Build Review
7 січня 2017311 870 переглядів
LEGO Technic 2-in-1 Container Yard review! 42062
8 серпня 201790 967 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 299 грн.
вік 9+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 579 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 4 499 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 578 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 4 199 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 599 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 4 339 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 616 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 4 299 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 518 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 5 199 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 646 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 4 370 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 530 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 4 879 грн.
вік 8+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 642 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 3 418 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 506 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 4 697 грн.
вік 5+, для хлопчиків, пожежна служба, деталей 509 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі, світлові ефекти, звукові ефекти
від 3 999 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 622 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 4 800 грн.
вік 6+, для хлопчиків, пожежна служба, деталей 752 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі