Конструктор Lego Fun Pack E.T. 71258
Відео 13Фото 6 | 999 грн. Купити! LEGO Фан-пак: E.T. 71258Constructors.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 14 днів від магазину Під замовлення Поскаржитись в списокмої списки |
Lego Fun Pack E.T. 71258 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego DimensionsПорівняти в таблиці →
від 3 499 грн.
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 267 шт, персонажів 3 шт
від 499 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 39 шт, персонажів 1 шт
від 559 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 57 шт, персонажів 1 шт
від 619 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фентезі, деталей 36 шт, персонажів 1 шт
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 56 шт, персонажів 1 шт
від 4 999 грн.
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 85 шт, персонажів 1 шт
від 1 399 грн.
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 81 шт, персонажів 1 шт
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 52 шт, персонажів 1 шт
від 1 999 грн.
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 57 шт, персонажів 1 шт
від 1 199 грн.
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 115 шт, персонажів 1 шт
від 840 грн.
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 98 шт, персонажів 1 шт
від 1 599 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 56 шт, персонажів 1 шт
від 999 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 46 шт, персонажів 1 шт
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 69 шт, персонажів 1 шт
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 58 шт, персонажів 1 шт
від 1 699 грн.
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 56 шт, персонажів 1 шт
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 94 шт, персонажів 1 шт
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 38 шт, персонажів 1 шт
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 56 шт, персонажів 1 шт
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 43 шт, персонажів 1 шт
Відеоогляди
LEGO Dimensions E.T. Fun Pack toys review! 71258
19 листопада 201644 107 переглядів
Lego Dimensions E.T. Extra-Terrestrial Fun Pack 71258 Stop Motion Build Review
21 листопада 201653 876 переглядів
Minifigure SpotLight: E.T. The Extra-Terrestrial #71258
18 листопада 2016608 переглядів
LEGO Dimensions E.T. Fun Pack Review! E.T. The Extra-Terrestrial! Phone Home! Set 71258
7 грудня 20162 270 переглядів
Lego 71258 Dimensions E.T. Fun Pack Review 4K
5 лютого 2018191 перегляд
Lego Dimensions 71258 E.T. - Lego Speed build
5 жовтня 201732 912 переглядів
LEGO Dimensions 71258 E.T. The ExtraTerrestrial Fun Pack Phone Home Build Instructions
8 грудня 2016733 перегляда
E.T. The Extra-Terrestrial - Lego Dimensions 71258 - Adventure World Exploration
30 грудня 20163 437 переглядів
LEGO Dimensions 71258 E.T. The ExtraTerrestrial Fun Pack Mobile Uplink Build 2 Instructions
9 грудня 20162 933 перегляда
Lego Dimensions: Phone Home / Build Instructions (E.T. FUN Pack #71258) - HTG
24 листопада 20162 475 переглядів
LEGO DIMENSIONS E.T. Fun Pack (71258) Picture Revealed - レゴ
21 липня 2016502 перегляда
Phone Home Building Instructions- Lego Dimensions - E.T. The Extra-Terrestrial - 71258
31 грудня 20161 083 перегляда
LEGO Dimensions 71258 E.T. The Extra Terrestrial World Free Roam Part 1
3 лютого 2017503 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 34 шт, персонажів 1 шт
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 38 шт, персонажів 1 шт
від 729 грн.
вік 7+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 51 шт, персонажів 1 шт
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 48 шт, персонажів 1 шт
вік 6+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 49 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 769 грн.
вік 5+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 36 шт, персонажів 6 шт
від 730 грн.
вік 4+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 42 шт, персонажів 2 шт