Конструктор Lego S.O.G. Headquarters 70640
Відео 23Фото 11 |
Закрити
Шапка
Lego S.O.G. Headquarters 70640 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego S.O.G. Headquarters 70640
LEGO 70640 Штаб-квартира сыновей ГармадонаОфициальный конструктор Лего 70640 Штаб-квартира сыновей Гармадона, набор 2018 года из серии Ниндзяго. Количество деталей: 530 Минифигурок: 5 Возраст: 8-14 лет. playzone.com.ua - оригинальное LEGO Ninjago. Playzone.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 5 999 грн. |
LEGO Штаб-квартира синів Гармадона 70640Купити офіційний конструктор LEGO NINJAGO 70640 Штаб-квартира синів Гармадону за доступною ціною, доставка по всій Україні. bricksadd.com.ua інтернет-магазин оригінального LEGO. Bricksadd.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись | 5 999 грн. |
Конструктор Lego S.O.G. Headquarters 70640 | 7 626 грн. |
Конструктор LEGO NINJAGO Штаб-квартира синів Гармадона (70640) | 7 499 грн. | Продавець: LEtsGO |
Серія Lego NinjagoПорівняти в таблиці →
від 272 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 78 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 14 330 грн.
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 5685 шт, персонажів 19 шт
від 1 058 грн.
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 307 шт, персонажів 4 шт
від 267 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 146 шт, персонажів 1 шт
від 437 грн.
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 1 030 грн.
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 322 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 634 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 479 шт, моделей 2, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 3 077 грн.
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 973 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 3 996 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 1029 шт, персонажів 6 шт
від 4 799 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 616 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 269 грн.
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 64 шт, персонажів 2 шт
від 652 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 198 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 26 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 399 грн.
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 57 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 2 399 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 794 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 610 грн.
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 235 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 9 805 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 522 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 499 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 384 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 2 280 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 623 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 026 грн.
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 285 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO Ninjago S.O.G. Headquarters review! 70640
20 грудня 2017192 482 перегляда
Lego Ninjago 70640 S.O.G. Headquarters Speed Build
26 січня 2018266 965 переглядів
LEGO Ninjago 2018 - Штаб-квартира Сынов Гармадона (70640)
20 березня 201885 190 переглядів
Ride Ninja – 70640 S.O.G Headquarters - LEGO NINJAGO
4 січня 2018557 058 переглядів
Lego Ninjago 70640 S.O.G. Headquarters - Lego Speed build
10 березня 201889 267 переглядів
ОБЗОР С ДРУГОМ НА LEGO Ninjago 70640 - "Штаб-квартира Сынов Гармадона"
28 лютого 20184 889 переглядів
КОНСТРУКТОР LEGO Ninjago Штаб-квартира Сынов Гармадона (70640) в Баку / Bakida
14 жовтня 2018111 переглядів
LEGO NINJAGO Штаб квартира Сынов Гармадона 70640 I Мастер Кружитцу I Мастер Ву
1 березня 201935 028 переглядів
LEGO Ninjago 70640 S.O.G Headquarters Review
20 серпня 2021200 переглядів
LEGO - Ninjago S.O.G. Headquarters SPEED BUILD! 70640!
3 січня 20183 131 перегляд
Lego Ninjago S.O.G. Headquarters Review Set #70640
10 квітня 2019481 перегляд
LEGO NINJAGO 70640 S.O.G. Headquarters - 2018
8 січня 2018182 перегляда
2018 Lego Ninjago Masters Of Spinjitzu S.O.G Headquarters Review. 70640
8 квітня 20181 359 переглядів
Building Lego Ninjago S O G Headquarters SET 70640 PART 2 4K
16 березня 2020288 переглядів
LEGO Ninjago SOG Headquarters and Temple of Resurrection Sets 70640 70643
20 березня 20186 122 перегляда
LEGO - Ninjago S.O.G. HQ review! 70640
14 січня 20186 924 перегляда
UNBOXING LEGO 70640 Ninjago S.O.G. Headquarters Construction Toy
20 листопада 201823 922 перегляда
LEGO Ninjago 2018 70640 Sons Of Garmadon Headquarters
22 грудня 201714 457 переглядів
LEGO Ninjago Build S.O.G. Headquarters Set #70640 - Part 2
31 березня 20182 590 переглядів
LEGO instructions - Ninjago - 70640 - S.O.G. Headquarters
11 січня 20181 182 перегляда
LEGO 70640 S.O.G. Headquarters - LEGO Ninjago
12 березня 20191 227 переглядів
LEGO Ninjago Build S.O.G. Headquarters Set #70640 - Part 1
31 березня 20184 985 переглядів
LEGO Ninjago Kwatera główna S.O.G. 70640 / RECENZJA
18 листопада 201856 250 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 4 600 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 516 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 5 249 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 450 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 6 537 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 444 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 7 081 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 523 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 7 199 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 493 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 6 325 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 598 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 5 999 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 587 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 7 256 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 426 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 5 799 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 463 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 5 665 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 457 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 7 999 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 489 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 6 999 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 567 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі