Електрочайник LIBERTY KP-1738 2000 Вт 1.7 л
LIBERTY KP-1738 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIBERTY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIBERTY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIBERTY KP-1738 2000 Вт 1.7 л
Усі ціни 17 →Електрочайник Liberty KP-1737 | 709 грн. |
Электрочайник LIBERTY KP-1737 | 845 грн. |
Електрочайник Liberty KP-1737 | 709 грн. |
Liberty KP-1737 | 709 грн. |
Чайник Liberty KP 1737 | 689 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →