Сучкоріз LOWE 20.065
Фото 7 |
LOWE 20.065 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOWE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOWE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOWE 20.065
Сучкорез LÖWE Original (20.065) | 3 990 грн. |
Сучкорез LOWE Original 20.065 | 3 990 грн. |
Професійний сучкоріз LOWE Original 20.065 (20.065) V32734 | 3 990 грн. |
Гілкоріз Lowe Original 20.065 з ковадлом | 4 668 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →