Електрочайник Maestro MR-045 2200 Вт 1.7 л
Відео 1Фото 9 |
Maestro MR-045 |
|
Максимально простий та недорогий електрочайник із цікавим декоративним ефектом. Пластикова колба має напівпрозоре плямисте забарвлення. У процесі нагрівання включається синє LED-підсвічування, що дозволяє змінити дизайн. Сіточка, що фільтрує, має знімну конструкцію. Передбачено систему безпечного відкривання кришки. У цьому випадку запобігається контакту гарячої пари зі шкірою рук. Електрочайник Maestro MR-045 отримав якісну колбу із харчового пластику.
Термопластик залишається інертним до води, навіть за умови високого нагріву. Додатково колба має мірну шкалу. Максимальний рівень води становить 1,7 л, при цьому чайник зможе безпечно гріти воду за наявності щонайменше 0,5 л рідини. Як ручка використовується тримач з ергономічним хватом. Підставка доповнена системою намотування шнура. Пластикова колба легко миється та швидко сохне. Потужність нагрівання збільшена до 2200 Вт, даючи можливість закипати воді в інтенсивному темпі. ТЕН має вигляд дискового теплоелемента, який забезпечує рівномірне та ефективне нагрівання. Плямистий напівпрозорий колір чайника робить дизайн унікальним. Така модель зробить кухонний куточок набагато стильнішим та цікавішим.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Купити Maestro MR-045 2200 Вт 1.7 л
Усі ціни 34 →Maestro 045-MR-WHITE | 572 грн. |
Електрочайник Maestro MR-045-BLACK | 559 грн. |
Чайник Maestro MR-045 Black MR-045- чор | 509 грн. |
Електрочайник Maestro MR-045-WHITE | 585 грн. |
Електрочайник Maestro MR-045-Black | 723 грн. |
- Автоматичне вимкнення при закипанні
- Обертання на підставці на 360°