Ваги Maestro MR-1822
Maestro MR-1822 велике навантаженняНЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1822
Усі ціни 18 →Maestro 1822-MR | 378 грн. |
Електронні персональні ваги Maestro MR-1822 | 449 грн. |
Ваги підлогові Maestro Mr1822-I, персональні, скло, РК-дисплей, 150 кг, бі | 429 грн. |
Електронні персональні ваги Maestro MR-1822 | 565 грн. |
Електронні персональні ваги Maestro MR-1822 | 537 грн. |
ще 13 пропозицій
anonim
29 червня 2019, 10:44
Ошибка С8 и С9 #
При измерении веса выдает вес,а в правом нижнем углу пишет С8 или же С9,что это может значить?
Додаткові функції і можливості ваг Maestro MR-1822:
- Індикатор перевантаження
- Індикатор заміни батареї
РекомендуємоПорівняти в таблиці →