Фен Magio MG-679
Magio MG-679 |
|
Модель MG-679 від бренду Magio — це універсальний та доступний за ціною прасочку для волосся з кількома знімними пластинами для укладання-гофре і випрямлення волосся. В комплекті до випрямлячу йде 3 керамічні панелі: випрямляючий пластина для витягування і розгладження волосся, 2 гофре насадки — для створення великих і маленьких хвилястих локонів. Кожна пластина мають довжину 110 мм і завширшки 25 мм.
Виріб добре справляється з укладанням, забезпечує захист волосся від перегріву, не пошкоджує структуру волосся, надає гарний природний блиск. Нагрівається стайлер Magio MG-679 за 40 секунд, після чого відразу готовий до використання. Робоча температура складає 180 градусів. Прилад вимикається механічним способом (вручну). У включеному стані загоряється світловий індикатор. Спеціальний фіксатор забезпечує зручне зберігання прасування. Додаткову зручність при використанні забезпечується довгим шнуром 1,7 метра і гачком для підвішування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magio.
Купити Magio MG-679
Усі ціни 18 →Стайлер Magio MG-679 | 439 грн. |
Стайлер Magio МG-679 (MG-679) MG-679 | 409 грн. |
Magio МG-679 | 527 грн. |
Magio Стайлер Magio МG-679 (MG-679) MG-679 | 409 грн. |
Magio МG-679 | 473 грн. |
Купували для молодшої сестри як подарунок. Вибирався з принципу дешевше та компактніше. праскою вона користується майже щодня. Має три насадки: випрямляч, дрібні хвилі, великі хвилі. Насадки міняти легко, згодом використання фіксаторів для насадок не розбовталися, що дуже порадувало. Нагрівається швидко і довго не остигає, волосся не перепалює. Через те, що насадка невелика, то на довге волосся гофре зробити швидко не вийде. Гофре тримається кілька днів. Сестра подарунком залишилася задоволена, а ми раді, що не довелося переплачувати за відомі бренди. ціна, 3 насадки з довгим волоссям процес гофре затягнеться надовго Андрей Б.: користуюся Magio MG-679 більше року |