Литий диск MAK Fatale 8,5x19/5x112 ET42 DIA76
Відео 1Фото 3 | від 13 626 до 13 976 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації MAK Fatale 32
Характеристики
MAK Fatale 8,5x19/5x112 ET42 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Fatale 8,5x19/5x112 ET42 DIA76
MAK Fatale (8.5J x 19 5x112 ET42 DIA76.1) Ice black На замовлення з Європи | 13 976 грн. |
Диски MAK Fatale Silver R19 W8,5 PCD5x112 ET42 DIA76 ID317004 | 13 626 грн. |
Диски MAK Fatale Ice Black R19 W8,5 PCD5x112 ET42 DIA76 ID310487 | 13 626 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі