Литий диск MAK Stone 5 6,5x15/5x160 ET58 DIA65,1
Фото 3 | від 6 858 до 8 057 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 160 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):58 мм |
Модифікації MAK Stone 5 49
Характеристики
MAK Stone 5 6,5x15/5x160 ET58 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Stone 5 6,5x15/5x160 ET58 DIA65,1
Сортувати
Диски Mak Stone 5 6,5x15 5x160 ET58 DIA65,1 (black mirror) | 7 502 грн. |
Диски Mak Stone 5 6,5x15 5x160 ET58 DIA65,1 (gloss black) (1001272375) | 7 726 грн. |
Диски Mak Stone 5 6,5x15 5x160 ET58 DIA65,1 (gloss black) | 7 134 грн. |
Диски Mak Stone 5 6,5x15 5x160 ET58 DIA65,1 (silver) | 6 858 грн. |
Диски Mak Stone 5 6,5x15 5x160 ET58 DIA65,1 (silver) (1001272377) | 7 520 грн. |
Диски Mak Stone 5 6,5x15 5x160 ET58 DIA65,1 (black mirror face) (100211468 | 8 057 грн. |
Закрити
Схожі