Литий диск MAK Stone 5 6,5x16/5x130 ET65 DIA78,1
Фото 3 | від 7 511 до 10 976 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):78.1 мм Виліт (ET):65 мм |
Модифікації MAK Stone 5 46
Характеристики
MAK Stone 5 6,5x16/5x130 ET65 DIA78,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Stone 5 6,5x16/5x130 ET65 DIA78,1
Сортувати
Диски Mak Stone 5 6,5x16 5x130 ET65 DIA78,1 (black mirror) | 8 248 грн. |
Mak STONE 5 Silver (R16 W6.5 PCD5x130 ET65 DIA78.1) | 9 199 грн. |
Mak Stone 5 R16 W6.5 PCD5x130 ET65 DIA78.1 Silver F65605TSI65KZ2 | 9 684 грн. |
Mak Stone 5 R16 W6.5 PCD5x130 ET65 DIA78.1 Silver | 10 021 грн. |
Диски Mak Stone 5 6,5x16 5x130 ET65 DIA78,1 (gloss black) | 7 834 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Схожі