Литий диск MAK Stone 5 7x17/5x112 ET55 DIA66,6
Фото 3 | від 9 007 до 11 296 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації MAK Stone 5 49
Характеристики
MAK Stone 5 7x17/5x112 ET55 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Stone 5 7x17/5x112 ET55 DIA66,6
Сортувати
Диски Mak Stone 5 7x17 5x112 ET55 DIA66,6 (black mirror) | 9 251 грн. |
Mak STONE 5 Black Mirror Face (R17 W7.0 PCD5x112 ET55 DIA66.6) | 10 499 грн. |
Mak Stone 5 R17 W7 PCD5x112 ET55 DIA66.6 Silver F70705TSI55WS5X | 10 514 грн. |
MAK Stone 5 (7J x 17 5x112 ET55 DIA66.6) Black Mirror На замовлення з Євро | 9 944 грн. |
Mak Stone 5 R17 W7 PCD5x112 ET55 DIA66.6 Silver | 10 880 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі