Литий диск MAK Stone 6 8x18/6x139,7 ET15 DIA106,1
Фото 3 | від 9 415 до 13 627 грн. Порівняти ціни 28 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):106.1 мм Виліт (ET):15 мм |
Модифікації MAK Stone 6 32
Характеристики
MAK Stone 6 8x18/6x139,7 ET15 DIA106,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Stone 6 8x18/6x139,7 ET15 DIA106,1
Сортувати
Литые диски Mak Stone 6 R18 W8 PCD6x139.7 ET15 DIA106.1 (gloss black) 1001 | 9 579 грн. |
Диски Mak Stone 6 8x18 6x139,7 ET15 DIA106,1 (black mirror) | 10 599 грн. |
Mak Stone 6 8x18 6x139.7 ET15 DIA106.1 BMr | 9 940 грн. |
Mak STONE 6 Silver (R18 W8.0 PCD6x139.7 ET15 DIA106.1) | 11 599 грн. |
Mak Stone6 Gloss Black R18 W8 PCD6x139.7 ET15 DIA106.1 | 10 161 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі