Литий диск MAK Wolf 8x18/5x112 ET42 DIA76
Відео 12Фото 3 | від 10 755 до 13 491 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації MAK Wolf 170
Характеристики
MAK Wolf 8x18/5x112 ET42 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Wolf 8x18/5x112 ET42 DIA76
Сортувати
Mak Wolf R18 W8 PCD5x112 ET42 DIA76.1 Black Mirror F8080WFBM42VK | 13 038 грн. |
Mak Wolf R18 W8 PCD5x112 ET42 DIA76.1 Black Mirror | 13 491 грн. |
Диски Mak Wolf 8x18 5x112 ET42 DIA76 (black mirror face) (1001902706) | 11 238 грн. |
Диски MAK Wolf Gloss Black R18 W8 PCD5x112 ET42 DIA76 ID316701 | 10 755 грн. |
Диски MAK Wolf Black Mirror R18 W8 PCD5x112 ET42 DIA76 ID312340 | 10 755 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі
Меньше года использования начали облазить, при чем все 4, это сразу ответ по поводу эксплуатации (ни разу не притерся ни к чему). Вздувается краска в разных местах. В месте где покупал, гордо ответили: "Это же диски для лета, куда ж Вы на них зимой ездили, реагент на дорогах как никак, а они нежные". Нашел Товарища по несчастью, у него тоже проблема, но у него эксплуатация только на летней резине. Хотел отдать на экспертизу, эксперты сразу предупредили, что у меня ничего не получиться, уже был прецендент.
Так вот задайте себе вопрос: Хотите ли Вы за такие деньги сразу себе приберечь и затраты на перекраску.