Литий диск MAK Wolf 8x20/5x112 ET30 DIA66,6
Відео 12Фото 3 | від 15 370 до 18 337 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації MAK Wolf 170
Характеристики
MAK Wolf 8x20/5x112 ET30 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Wolf 8x20/5x112 ET30 DIA66,6
Сортувати
Mak WOLF Silver (R20 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA66.6) | 16 599 грн. |
Mak Wolf R20 W8 PCD5x112 ET30 DIA66.6 Silver F8020WFSI30W | 17 721 грн. |
Mak Wolf R20 W8 PCD5x112 ET30 DIA66.6 Silver | 18 337 грн. |
Mak WOLF Gloss Black (R20 W8.0 PCD5x112 ET30 DIA66.6) | 17 099 грн. |
Диски Mak Wolf 8x20 5x112 ET30 DIA66,6 (gloss black) (1001902835) | 15 825 грн. |
Диски Mak Wolf 8x20 5x112 ET30 DIA66,6 (silver) (1001082271) | 15 370 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі
Меньше года использования начали облазить, при чем все 4, это сразу ответ по поводу эксплуатации (ни разу не притерся ни к чему). Вздувается краска в разных местах. В месте где покупал, гордо ответили: "Это же диски для лета, куда ж Вы на них зимой ездили, реагент на дорогах как никак, а они нежные". Нашел Товарища по несчастью, у него тоже проблема, но у него эксплуатация только на летней резине. Хотел отдать на экспертизу, эксперты сразу предупредили, что у меня ничего не получиться, уже был прецендент.
Так вот задайте себе вопрос: Хотите ли Вы за такие деньги сразу себе приберечь и затраты на перекраску.