Ящик для інструменту Makita 821551-8
Відео 1Фото 2 |
Makita 821551-8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita 821551-8
Усі ціни 24 →Кейс для електроінструментів Makita Makpac 3 (821551-8) | 1 564 грн. |
Універсальний кейс Makita Makpac 3 821551-8 | 1 399 грн. |
Кейс універсальний для транспортування Makita Makpac 3 821551-8 | 1 650 грн. |
Кейс для инструмента Makita (821551-8) | 1 980 грн. |
MAKITA Makpac 3, 395х295х210 мм (821551-8) | 1 980 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Makita 821551-8
Ціни на Makita 821551-8 |
---|---|---|---|---|
Makita 821549-5 | від 1 030 грн. | 8 пропозицій | ||
Makita 821550-0 | від 1 399 грн. | 10 пропозицій | ||
Makita 821551-8 | від 1 399 грн. | 24 пропозиції | ||
Makita 821552-6 | від 1 888 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →