Торцювальна пила Makita DLS111ZU
Відео 1Фото 4 |
Makita DLS111ZU |
|
Живлення здійснюється від двох акумуляторів одночасно. AWS — бездротовий зв'язок по Bluetooth для з'єднання з пилососом для одночасного спільного запуску
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DLS111ZU
Усі ціни 6 →Акумуляторна торцювальна пила з протяжкою Makita DLS111ZU, без АКБ і ЗП | 36 315 грн. |
Пила торцювальна акумуляторна Makita DLS 111 ZU (без АКБ та ЗП) | 43 775 грн. |
Акумуляторна торцювальна пила Makita DLS111ZU без акб і з/п із модулем AWS | 42 312 грн. |
Акумуляторна торцювальна пила Makita DLS111ZU без акб | 42 312 грн. |
Акумуляторна пила торцювальна Makita DLS 111 ZU DLS111ZU | 51 009 грн. |
Пила торцювальна акумуляторна Makita DLS111ZU (без АКБ та ЗП) | 43 095 грн. |
Відеоогляди