Литий диск MAM RS3 8,5x19/5x112 ET30 DIA66,6
Відео 1Фото 6 | від 9 958 до 12 584 грн. Порівняти ціни 31 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації MAM RS3 23
Характеристики
MAM RS3 8,5x19/5x112 ET30 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAM RS3 8,5x19/5x112 ET30 DIA66,6
Сортувати
MAM RS3 R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA66.6 Silver | 12 100 грн. |
MAM MAM RS3 Matt Palladium Front Polish (MPFP) (R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA | 11 699 грн. |
MAM RS3 (8.5J x 19 5x112 ET30 DIA66.6) Black Painted На замовлення з Європ | 11 523 грн. |
Mam RS3 R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA66.6 Palladium Front Polished MAMRS38519 | 10 322 грн. |
MAM RS3 W8.5 R19 PCD5x112 ET30 DIA66.6 Silver Painted | 12 558 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі