Литий диск Marcello SFT-12 8x18/5x112 ET38 DIA66,6
від 6 744 до 7 973 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Marcello SFT-12 1
Характеристики
Marcello SFT-12 8x18/5x112 ET38 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Marcello 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Marcello.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Marcello SFT-12 8x18/5x112 ET38 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Marcello SFT-12 R18 W8 PCD5x112 ET38 DIA66.6 (AMB) 1001883423 | 7 355 грн. |
Диски Marcello SFT-12 8x18 5x112 ET38 DIA66,6 (AMB) | 6 744 грн. |
Marcello SFT-12 8x18 5x112 ET38 DIA66.6 AM/B | 6 840 грн. |
Marcello SFT12 AM/B (PCD5x112.0 R18 J8.0 ET38 DIA66.6) | 6 982 грн. |
Marcello SFT-12 AM/B R18 W8 PCD5x112 ET38 DIA66.6 | 7 844 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі