Рушникосушарка MARIO Standard-I Standard HP-I 500x800
Відео 3Фото 2 | від 5 079 до 6 260 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:електричний, об'ємна драбинка Потужність:70 Вт Функції:терморегулятор |
Модифікації MARIO Standard-I 8
Характеристики
MARIO Standard HP-I 500x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MARIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MARIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MARIO Standard-I Standard HP-I 500x800
Сортувати
Mario Mario Стандарт HP-I 800х530 | 6 260 грн. |
МАРІО Стандарт НР-І 800х530/150 TR K 4820111356607 | 5 947 грн. |
Сушарка для рушників Mario Стандарт НР-I 800х530/150 електр. TR К (2.3.021 | 5 634 грн. |
Mario Рушникосушарка електрична Mario Стандарт НР-І 800х530/150 TR л/п - 2 | 5 079 грн. |
Рушникосушарка електрична Mario Стандарт НР-І 800х530/150 TR К (4820111356 | 6 260 грн. |
Сушарка для рушників електрична MARIO Стандарт-I 800х530 TR K (48201113566 | 6 260 грн. |
Mario Mario Стандарт HP-I 800x530/150 TR K | 6 260 грн. |
Рушникосушка електрична MARIO Стандарт НР-І 800х530/150 TR K | 5 634 грн. |
Сушарка для рушників електрична MARIO Стандарт НР-І 800х530/150 TR К, хром | 6 260 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо