Вантажна шина Matador DR2 Variant 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
Matador DR2 Variant 235/75 R17.5 132M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador DR2 Variant 235/75 R17.5 132M
Matador DR 2 Variant (ведущая) (235/75R17.5 132M) | 10 710 грн. |
Шини Matador DR2 Variant (ведущая) 235/75 R17,5 132M | 11 000 грн. |
Matador DR2 Variant ведуча (235/75R17,5 132/130M) 333438 | 10 400 грн. |