Зимова шина Matador MPS 530 Sibir Snow Van M+S 175/65 R14C 90T
Відео 4Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Matador MPS 530 Sibir Snow Van M+S 175/65 R14C 90T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Matador MPS 530 Sibir Snow Van M+S 175/65 R14C 90T
Matador MPS530 SIBIR SNOW VAN 175/65 R14 90/88T C (9061331077) | 4 950 грн. |
Matador MPS-530 Sibir Snow Van 175/65 R14C 90/88T | 4 726 грн. |
Matador MPS530 SIBIR SNOW VAN 3PMSF 175/65 R14C 90/88T | 4 056 грн. |
0 0 2 4 |
хотів написати негативний відгук про цю гуму адже вона потріскалася з середини, але я на ній проїздив шість сезонів, часто з максимальним навантаженням на шостому сезоні експлуатації почала викрошуватися в середині Сергій Савчук: користуюся Matador MPS 530 Sibir Snow Van M+S 195/70 R15C 104R більше року |
Показано 1 з 7 відгуків
ще 6 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →