Матрац Matroluxe Macchiato 150x200
від 10 680 до 11 758 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 150 кг Висота:20 см |
Модифікації Matroluxe Macchiato 15
Характеристики
Matroluxe Macchiato 150x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Macchiato 150x200
Сортувати
Matroluxe Матрац Coffee Macchiato/Макіато Matroluxe 150x200 | 10 682 грн. |
Матрас Matroluxe Macchiato 150х200 | 11 414 грн. |
Матрац MatroLuxe Macchiato 150x200 Макіато | 11 415 грн. |
Матрац MatroLuxe Macchiato 150x200 Макіато | 11 758 грн. |
Матрац ортопедичний MatroLuxe Макіато 150x200 см | 11 414 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Маккіато 150x200 см | 10 680 грн. |
Закрити
Рекомендуємо