Матрац Matroluxe Romance Bliss 180x200
від 15 004 до 21 621 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:пружинний (Бонель) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 130 кг Висота:20 см |
Модифікації Matroluxe Romance Bliss 14
Характеристики
Matroluxe Romance Bliss 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Romance Bliss 180x200
Сортувати
Матрас Matroluxe Romance Bliss 180х200 | 17 342 грн. |
MatroLuxe Блисс (1800х2000х200) 0001633896 | 21 616 грн. |
Матрац пружинний MatroLuxe Romance Bliss/Бліс 180x200 (0001633896) | 21 616 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Bliss 180x200 см | 21 621 грн. |
MatroLuxe Блисс (1800х2000х200) 0001633896 | 15 004 грн. |
Закрити
Рекомендуємо