Матрац Matroluxe Romance Kiss 160x190
від 41 349 до 59 576 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 130 кг Висота:23 см |
Модифікації Matroluxe Romance Kiss 14
Характеристики
Matroluxe Romance Kiss 160x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matroluxe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matroluxe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Matroluxe Romance Kiss 160x190
Сортувати
MatroLuxe Кисс (1600х1900х230) 0001634222 | 41 349 грн. |
Матрас Matroluxe Romance Kiss 160х190 | 47 780 грн. |
MatroLuxe Кисс (1600х1900х230) 0001634222 | 59 570 грн. |
Матрац безпружинний MatroLuxe Romance Kiss/Кісс 160x190 (0001634222) | 59 570 грн. |
Матрац ортопедичний 160х190 MatroLuxe KISS | 59 576 грн. |
Матрац ортопедичний 160х190 MatroLuxe KISS | 59 566 грн. |
Матрац ортопедичний Matroluxe Kiss 160x190 см | 59 566 грн. |
Закрити
Рекомендуємо