Зимова шина Maxxis Arctic Trekker SP-02 255/45 R17 98T
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Maxxis Arctic Trekker SP-02 255/45 R17 98T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Arctic Trekker SP-02 255/45 R17 98T
Усі ціни 14 →Maxxis SP02 Arctic Trekker (255/45R17 98T) | 3 791 грн. |
Maxxis SP-02 Arctic Trekker 255/45 R17 98T | 4 265 грн. |
MAXXIS Arctic Trekker SP-02 255/45R17 98T | 3 879 грн. |
Maxxis Arctic Trekker SP-02 255/45 R17 98T | 3 878 грн. |
Maxxis ARCTICTREKKER SP-02 255/45 R17 98T | 3 842 грн. |
ще 9 пропозицій
шикарна гума. м'яка, тиха, гребе як трактор і взагалі – зимовий максис – це топ! за такі гроші - просто поза конкуренцією! а ось літні моделі цієї фірми жорсткі все сподобалося. дивно, що немає відгуків по цих шинах. але вибором задоволений. користуюся Maxxis Arctic Trekker SP-02 245/50 R18 100T більше року |
Додати відгук
Рекомендуємо