Литий диск mbDesign KV1 12x20/5x130 ET61 DIA71,6
Фото 11 | від 29 786 до 34 596 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):61 мм |
Модифікації mbDesign KV1 156
Характеристики
mbDesign KV1 12x20/5x130 ET61 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог mbDesign 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі mbDesign.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити mbDesign KV1 12x20/5x130 ET61 DIA71,6
Сортувати
Диски MB Design KV1 12x20 5x130 ET61 DIA71,6 (silver) | 31 321 грн. |
MB Design KV1 R20 W12 PCD5x130 ET61 DIA71.5 Matt Grey KV1DC1220615S2-G1 | 34 596 грн. |
Диски MB Design KV1 12x20 5x130 ET61 DIA71,6 (bronze) | 29 786 грн. |
Диски MB Design KV1 12x20 5x130 ET61 DIA71,6 (matt grey) | 29 786 грн. |
Диски MB Design KV1 12x20 5x130 ET61 DIA71,6 (matt black) | 29 786 грн. |
Диски MB Design KV1 12x20 5x130 ET61 DIA71,6 (gloss black polished) | 31 321 грн. |
Диски MB Design KV1 12x20 5x130 ET61 DIA71,6 (gloss black) | 31 321 грн. |
Диски MB Design KV1 12x20 5x130 ET61 DIA71,6 (gloss grey polished) | 31 321 грн. |
Диски MB Design KV1 12x20 5x130 ET61 DIA71,6 (matt black polished) | 31 321 грн. |
Закрити
Схожі