Глечик-термос MEGA MAP180B 1.8 л
MEGA MAP180B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MEGA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MEGA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MEGA MAP180B 1.8 л
Усі ціни 7 →Термос Mega МАР180В 1,8 л синий (0717040617289TORQ) | 1 020 грн. |
Термос Mega МАР180В 1,8 л (0717040617289TORQ) | 1 187 грн. |
Термос Mega МАР180В 1,8 л (0717040617289TORQ) 0717040617289TORQ | 987 грн. |
Термос Mega МАР180В 1,8 л (0717040617289TORQ) 0717040617289TORQ | 1 020 грн. |
Mega Термос Mega МАР180В 1,8 л (0717040617289TORQ) 0717040617289TORQ | 1 020 грн. |
Термос-помпа Mega МАР180В 1.8 л синій | 1 091 грн. |
Термос помпа Mega МАР180В 1.8 л Синій (07170406172891) | 1 020 грн. |
Додаткові функції і можливості термоса MEGA MAP180B:
- Зберігає холод до 24 годин
- Зберігає тепло до 8 годин
РекомендуємоПорівняти в таблиці →