Дриль Metabo BE 650 600360000
Metabo BE 650 600360000 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo BE 650 600360000
Дриль Metabo BE 650 600360000 | 2 403 грн. |
Дриль Metabo BE 650 600360000 | 2 043 грн. |
Дриль Metabo BE 650 (600360000) 600360000 | 2 909 грн. |
Дриль METABO BE 650 600360000 | 2 403 грн. |
Дрель Metabo BE 650 | 2 294 грн. |
Модифікації моделі:
- Артикул 600360000 — в комплекті ключовий патрон (Ø 13 мм)
- Артикул 600360820 — в комплекті швидкозатискний патрон (Діаметром 10 мм)
- Артикул 600360930 — в комплекті швидкозатискний патрон (Ø 13 мм)
Модификації Metabo BE 650 600360000
Ціни на Metabo BE 650 600360000 |
---|---|---|---|---|
Metabo BE 650 600360000 | від 2 043 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo BE 650 600360820 | від 2 357 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo BE 650 600360930 | від 2 674 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →