Дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LT BL 602316500
Фото 3 |
Metabo SB 18 LT BL 602316500 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SB 18 LT BL 602316500
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo SB 18 LT BL + 2 акк 18 V 4.0 Ah + | 15 502 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LT BL (2 акум. 4,0 Ah) | 13 199 грн. |
Акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 LT BL, 2 акб 18 В Li-Power 4.0 Ah | 13 199 грн. |
Дрель Metabo Sb 18 Lt Bl (602316500) | 13 199 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LT BL, 18 В, 2 акумуляторні бл | 16 319 грн. |
Особливості комплектації:
- Артикул 602316890 — поставляється без кейса, зарядного пристрою та акумуляторів
- Артикул 602316840 — поставляється без зарядного пристрою і акумуляторів, кейс в комплекті
- Артикул 602316550 — в комплекті 2 акумулятора Li-Power (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602316500 — в комплекті 2 акумулятора Li-Power (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602316670 — в комплекті 2 акумулятора LiHD (3.1 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602316800 — в комплекті 2 акумулятора LiHD (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602316820 — в комплекті 2 акумулятора LiHD (3.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602316930 — в комплекті 3 акумулятора LiHD (3.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602316960 — в комплекті 3 акумулятора Li-Power (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
Модификації Metabo SB 18 LT BL 602316500
Ціни на Metabo SB 18 LT BL 602316500 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 LT BL 602316550 | від 9 908 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LT BL 602316500 | від 13 199 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LT BL Set 602316970 | від 14 690 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo SB 18 LT BL Set 602316960 | від 14 412 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SB 18 LT BL 602316890 | від 6 295 грн. | 10 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LT BL 602316840 | від 7 110 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →