Дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX Impuls 602192890
Відео 1Фото 10 |
Metabo SB 18 LTX Impuls 602192890 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SB 18 LTX Impuls 602192890
Усі ціни 8 →Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo SB 18 LTX Impuls без АКБ (60219289 | 7 019 грн. |
Акумуляторний ударний дриль-шурупокрут Metabo SB 18 LTX Impuls (каркас) 60 | 7 019 грн. |
Акумуляторний ударний дриль Metabo SB 18 LTX Impuls без акб 602192890 | 7 019 грн. |
Аккумуляторный ударный шуруповерт Metabo SB 18 LTX IMPULS (602192890) - бе | 7 019 грн. |
Шуруповерт Metabo Sb 18 Ltx Impuls (602192890) | 7 020 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Metabo SB 18 LTX Impuls 602192890
Ціни на Metabo SB 18 LTX Impuls 602192890 |
---|---|---|---|---|
Metabo SB 18 LTX Impuls 602192500 | від 12 398 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX Impuls 602192650 | від 15 640 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX Impuls Set 602192960 | від 18 109 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo SB 18 LTX Impuls 602192890 | від 7 018 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo SB 18 LTX Impuls 602192840 | від 7 638 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →