Ексцентрикова шліфмашина Metabo SXE 150-2.5 BL 615025700
Відео 2Фото 7 |
Metabo SXE 150-2.5 BL 615025700 |
|
Модель 615025000 поставляється без кейса, а модель 615025700 — з кейсом
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo SXE 150-2.5 BL 615025700
Ексцентрикова шліфмашина Metabo SXE 150-2.5 BL в кейсі MetaBox 615025700 | 24 114 грн. |
Ексцентрикова шліфувальна машина Metabo SXE 150-2.5 BL METALOC 615025700 | 24 114 грн. |
Metabo 350W Sxe 150-2.5 Bl 615025700 | 22 400 грн. |
Metabo 350W Sxe 150-2.5 Bl 615025700 | 22 960 грн. |
Metabo 350W Sxe 150-2.5 Bl 615025700 | 23 520 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo SXE 150-2.5 BL 615025700
Ціни на Metabo SXE 150-2.5 BL 615025700 |
---|---|---|---|---|
Metabo SXE 150-2.5 BL 615025000 | від 23 150 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo SXE 150-5.0 BL 615050000 | від 23 108 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo SXE 150-2.5 BL 615025700 | від 22 400 грн. | 5 пропозицій | ||
Metabo SXE 150-5.0 BL 615050700 | від 20 640 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →