Зимова шина Michelin Alpin 5 225/45 R17 91V
Відео 25Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Michelin Alpin 5 225/45 R17 91V ТОП-5малошумна |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Alpin 5 225/45 R17 91V
Michelin ALPIN A5 225/45 R17 91V (8033425464) | 13 100 грн. |
Michelin Alpin 5 (225/45R17 91V) | 6 926 грн. |
Michelin ALPIN A5 225/45 R17 91V (8059194389) | 13 100 грн. |
Відеоогляди
Модификації Michelin Alpin 5 225/45 R17 91V
Ціни на Michelin Alpin 5 225/45 R17 91V |
---|---|---|---|---|
Michelin Alpin 5 225/45 R17 91H | від 5 450 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Alpin 5 225/45 R17 91V | від 6 926 грн. | 3 пропозиції | ||
Michelin Alpin 5 225/45 R17 91V Run Flat | від 4 422 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →