Зимова шина Michelin Pilot Alpin PA4 235/45 R17 97V
Відео 11Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Alpin PA4 235/45 R17 97V 235/45 R17 97 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Alpin PA4 235/45 R17 97V
Усі ціни 21 →Michelin Pilot Alpin PA4 235/45 R17 97V XL | 6 900 грн. |
Michelin Pilot Alpin 4 (235/45R17 97V) | 7 123 грн. |
MICHELIN Pilot Alpin PA4 235/45R17 97V | 7 188 грн. |
Michelin Pilot Alpin PA4 235/45 R17 97V XL | 7 164 грн. |
Michelin Pilot Alpin PA4 235/45 R17 97V XL 48847 | 7 289 грн. |
ще 16 пропозицій
0 1 3 10 |
Супер ніжна, проїхав менше 3 тис. км. Зчіпка непогана, але по свіжому снігу могло б бути краще лізуть гулі, навіть якщо в ями особливо не влітаєш Kosta Mitroff: користуюся Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V кілька місяців |
Показано 1 з 16 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Alpin PA4 235/45 R17 97V
Ціни на Michelin Pilot Alpin PA4 235/45 R17 97V |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA4 235/45 R17 97V | від 6 774 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →