Зимова шина Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V
Відео 11Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V 315/35 R20 110 V 315/35 R20 110 V Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V
Усі ціни 6 →Michelin Pilot Alpin PA4 (315/35R20 110V) | 16 153 грн. |
Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V | 16 225 грн. |
Michelin Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V | 16 084 грн. |
Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V XL 152314 | 18 616 грн. |
Michelin Pilot Alpin PA4 315/35R20 110 V | 15 907 грн. |
Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V XL | 19 906 грн. |
0 1 3 10 |
Супер ніжна, проїхав менше 3 тис. км. Зчіпка непогана, але по свіжому снігу могло б бути краще лізуть гулі, навіть якщо в ями особливо не влітаєш Kosta Mitroff: користуюся Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V кілька місяців |
Показано 1 з 16 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V
Ціни на Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V | від 15 907 грн. | 6 пропозицій | ||
Michelin Pilot Alpin PA4 315/35 R20 110V Porsche | від 15 767 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →