Всесезонна шина Michelin Pilot Sport A/S 275/35 R20 102Y
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport A/S 275/35 R20 102Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport A/S 275/35 R20 102Y
Michelin Pilot Sport A/S (275/35R20 102Y) | 10 319 грн. |
Шины Michelin Pilot Sport AS 275/35 ZR20 102Y XL | 10 530 грн. |
Шини Michelin Pilot Sport AS 275/35 ZR20 102Y XL | 11 639 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →