Літня шина Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y
Відео 21Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y
Усі ціни 8 →Michelin Pilot Sport Cup 2 (325/30R21 104Y) | 11 271 грн. |
Michelin Pilot Sport CUP 2 325/30 R21 104Y | 9 775 грн. |
Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y | 11 007 грн. |
Michelin PILOT SPORT CUP 2 325/30R21 104Y | 26 160 грн. |
Michelin Pilot Sport CUP 2 325/30R21 104 Y | 11 108 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y
Ціни на Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y | від 9 775 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 104Y Porsche | від 10 975 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 108Y | від 20 440 грн. | 9 пропозицій | ||
Michelin Pilot Sport Cup 2 325/30 R21 108Y Porsche | від 9 524 грн. | 10 пропозицій |
Рекомендуємо